۵ دلیل که هر کسب و کاری نیاز به یک وب سایت دارد

آیا کسب و کاری بدون وب سایت دارید؟

ما میدانیم که ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که شما در برابر ساخت یک وب سایت برای کسب و کار خود مقاومت می‌کنید. این دایره از دلایل شامل گران بودن آن یا گفته هایی اعم از وقت ندارم یا حتی فرصت کافی برای ساخت یک وب سایت را ندارم و یا حتی دانش آن را ندارم نیز شامل می‌شود. اما واقعیت این است که شما برای ساخت یک وب سایت نیاز به کسب مهارت ندارید و ما برای شما این کار را انجام می دهیم.

ما دلایل ایجاد یک وب سایت حرفه ای را برای شما شرح داده تا بتوانید یک وب سایت ارزان در عین حال کارآمد برای کسب و کار خود داشته باشید.
اما آمار به ما می‌گوید که ۸۱ درصد مردم جهان برای آشنایی با خدمات یک شرکت در اینترنت شروع به جستجوی شرکت مورد نظر می کنند و ۴۶ درصد شرکت ها در لیست کسب و کارهای آنلاین قرار دارند اما کسب و کارهای زیادی هستند که هنوز در محیط اینترنت حضور نداشته وهیچ چگونه وب سایتی ندارند.
با این وجود آیا اعتقاد دارید که هنوز کسب و کار شما نیاز به یک وب سایت ندارد؟ اگر اینگونه فکر می کنید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

۱- داشتن یک وب سایت تمام مشتریان شما را به کسب و کار شما جذب کرده و برای شما پول بیشتری به ارمغان می آورد

یادآوری این قسمت برای شما می شویم که ۸۱ درصد از مردم کسب و کاری که مد نظرشان هست را در اینترنت جستجو می کنند که این جستجو ها شامل مقاصد پرداختی نیز هستند. اگر شما وب سایتی ندارید پس شانسی برای سهم داشتن در این مارکت را نیز نخواهید داشت.
وب سایت شما همه روزه ۲۴ ساعته در ۳۶۵ روز سال در دسترس خواهد بود زمانی که حتی شما در خدمت مشتری هایتان نخواهید بود.
وب سایت ها به شما کمک می کنند که زیرمجموعه های بیشتری را برای کسب و کار خود فراهم ساخته و مشتریان بیشتری را در کسب و کار خود وارد کنید.

۲- با داشتن وب سایت به کسب و کار خود اعتبار فوری اعطا نماید

طبق نظرسنجی‌های انجام شده بیشتر مردم دنیا یعنی در واقع ۵۶ درصد از افرادی که به کسب و کاری رجوع می‌کنند اگر وب سایت کسب و کاری را در اینترنت جستجو کرده و آن کسب و کار وب سایت نداشته باشد به آن کسب و کار اعتماد نمی‌کنند. داشتن یک وب سایت به شما در کسب یک اعتبار فوری کمک کرده و به کسب و کار شما اعتبار زیادی می بخشد.
زمانی که شما یک وب سایت دارید برداشت اولیه از کسب و کار شما برداشت قدرتمندی خواهد بود و اگر مشتری در نگاه اول وب سایت شما را مشاهده کند قطعاً اعتبار کسب و کار شما دو چندان خواهد شد.
شما با داشتن یک وب سایت در واقع یک ویترین برای کسب و کار خود تهیه می کنید که می توانید محصولات خود و یا معرفی خدمات خود را در وب سایت ذکر کرده و شرح حالی از محصولات و خدمات خود را ذکر کنید.

۳- شما نیاز به دانش و تکنولوژی خاصی برای ساخت یک وب سایت ندارید

شما می توانید از ما در این عرصه کمک گرفته و وب سایت خود را با ارزان ترین صورت ممکن و زیبا ترین حالت ممکن ساخته و به مشتریان خود خدمات دهید
خیلی ها فکر می کنند که هزینه برای ساخت یک وب سایت بیهوده و هزینه گزافی است در صورتی که یک سرمایه‌گذاری عالی برای آینده کسب و کار خود و یا شرکت خدماتی خود ایجاد می کنید.
شما در واقع با ساخت یک وب سایت برای کسب و کار خود یک سرمایه گذاری بلندمدت ایجاد کرده و مشتریان را به سمت کسب و کار خود سوق می‌دهید.

۴- با داشتن یک وب سایت در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید

زمانی که شما در حال ایمیل زدن و یا صحبت کردن و یا ارائه خدمات خود هستید ارتباط با مشتریان کار دشوار خواهد بود. وب سایت شما که معرف کسب و کار شماست و یا خدمات و یا محصولات شما را نمایش می دهد این معرفی را برای شما به مشتریانتان انجام داده و وقت را برای شما می خرد.

۵-موقعیت برند خود را حفظ کرده و کنترل آن را بر عهده بگیرید

با داشتن یک وب سایت جایگاه خاصی بین رقبای خود ایجاد می کنید و محصولات و خدمات خود را با روشی متفاوت به مشتریان ارائه می کنید. موقعیت برند شما و بازاریابی شرکت شما وابسته به فضای مجازی و وب سایتی است که برای شرکت خود مهیا می سازید.

و اما سخن بزرگان
بیل گیتز بزرگ می گوید:
اگر کسب و کار شما درون اینترنت نیست پس کسب و کار شما، کسب و کار نخواهد بود.

شما عزیزان برای داشتن یک وب سایت کافی است تا از راه های ارتباطی با ما در تماس بوده و صفر تا صد وب سایت کاری خود را به ما بسپارید.

تماس با ما

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *